top of page

mgr Monika Bylinka ( Medygrał)

monia.jpg

Magister psychologii oraz absolwentka studiów podyplomowych  z psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ze sportem związana od zawsze. Od najmłodszych lat grała w koszykówkę, piłkę ręczną, biegała i jeździła na nartach, aż w końcu w wieku 12 lat znalazła swoje miejsce w świecie jeździectwa. Zdobyła II klasę sportową w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Realizuję się jako trener wszechstronnie przygotowując zawodników oraz konie do startów w zawodach.

Zdobyte doświadczenie zawodnika oraz trenera pozwala jej lepiej zrozumieć  i określić trudności z jakimi mierzy się przychodzący sportowiec, trener czy rodzic, a wykształcenie psychologiczne umożliwia mi podjęcie właściwych działań. 

Posiada doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Współpracowała z zawodnikami takich dyscyplin jak m. in. siatkówka, piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy, jeździectwo, pływanie czy żeglarstwo. Organizowała zajęcia z treningu mentalnego na obozach sportowych  i prowadziła wykłady wraz z warsztatami dla rodziców i trenerów młodych sportowców.

Przykładając dużą wagę do samodoskonalenia systematycznie bierze udział  w stażach szkoleniowych, warsztatach i konferencjach naukowych.  W trosce o jakość swojej pracy regularnie uczestniczy w superwizji.

Prywatnie, uwielbia spędzać czas czytając książki wśród przyrody w otoczeniu zwierząt. Jest też  wielbicielką kawy i włoskiego jedzenia :) 

Rejestracja: 665 155 004

bottom of page